Dla studenta anglistyki

Alfabest

Chorzów, 41-500, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Tłumaczeń ALFABEST w Chorzowie zatrudni na umowę zlecenie studenta/studentkę anglistyki do obsługi biura oraz wykonywania tłumaczeń (ewentualnie nauczania). Elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie osoby posiadające status STUDENTA i zdeterminowane, aby zdobyć doświadczenie w pracy tłumacza. WymaganIa:
• umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
• wysoka kultura osobista
• samodzielność
• doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne
• doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
• znajomość drugiego języka obcego (oprócz angielskiego) będzie atutem.
Prosimy przysyłać CV wraz z listem motywacyjnym.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Biuro Tłumaczeń ALFABEST zostało założone w 1998 r. Posiadamy gro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta