Dla kosmetyczki / kosmetologa+ makijaż permanentny asystentka

Extravaganza Wyspa Urody

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukuję do współpracy kosmetyczki z licencją i doświadczeniem przy wykonywaniu makijaży permanentnych (wypełnianie środków w rysunku brwi i ust metodą Long Time Liner) na niepełny wymiar godzin.
Praca w środy i czwartki w godz. 12.00-19.30 oraz dwie soboty w m/cu 10.30-16.00.

Istnieje możliwość od 01.08.2015 możliwość przejścia na pełny etat z podziałem 1/2 etatu asystentka do makijażu permanentngo i 1/2 etatu kosmetyczka-pelen zakres zabiegów wykonywanych w salonie.

Oferuję:

- asystowanie i pomoc przy zabiegach makijażu permanentnego (wykonywanie wypełnień w  narysowanych już konturach) metodą Long Time Liner  jednej z najlepszych linergistek w Polsce,

- pracę na podstawie umowy zlecenie, pracę lub współpracę (w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej),

-wykonywanie zabiegów na najlepszym urządzeniu  – Long Time Liner,

- możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego, bezpłatne szkolenie,

-przeszkolenie ze zmiany metody  dla osób posiadających inną niż Long Time Liner licencję

- atrakcyjne wynagrodzenie wysokością odpowiadające efektom pracy.

Salon Extravaganza Wy-Spa Urody zlokalizowany jest na granicy Żoliborza i Bielan w Warszawie, niedaleko metra Słodowiec.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zaznaczamy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatkami.

Osoby bez żadnego doświadczenia w wykonywaniu makijaży permanentnych i bez licencji  prosimy o NIE przysyłanie ofert.

Wymagania

Wymagane umiejętności:

-posiadanie licencji na wykonywanie makijażu permanentnego (najchętniej Long Time Liner) i doświadczenie min 1 rok,

-ZDOLNOŚCI MANUALNE, DOKŁADNOŚĆ, STARANNOŚĆ, CIERPLIWOŚĆ

Prezentacja firmy

Extravaganza Wy-SPA Urody to kameralny salon na warszawskim Żoliborzu za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 m-cy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od zabiegów i sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Inne