Opis stanowiska pracy

PEŁNA SWOBODA PRACY - oferta dla osób ze śląska i małopolski - okolice Bielska-Białej, Kęt, Wadowic i inne!!

Witamy!

Po latach praktyk i doświadczeń już wiemy, że rynek pracy czasami może okazać się nieprzyjazny. Karierę w finansach dobrze rozpocząć u rzetelnego pracodawcy.

Nie wymagamy żadnych planów sprzedażowych, ciągłego raportowania Twoich osiągnięć, nie chcemy byś czuł się spięty i uwięziony poprzez współpracę z nami. Oferujemy Ci swobodny dobór Towarzystw, z którymi chcesz współpracować.

Obecnie poszukujemy kandydatów na mobilnych pracowników, którzy już w przeszłości pracowali lub chcieliby rozpocząć swoją karierę zawodową z ubezpieczeniami i finansami!

Dla osób dopiero rozpoczynających pracę ORGANIZUJEMY I POKRYWAMY KOSZTY KURSU AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO organizowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego!

Dla osób, kóre już w przeszłości odbyły taki kurs zapoznanych z branżą szkolenie nie będzie obowiązkowe. Od razu będziemy mogli przejśc do podpisywania umów z wybranymi Towarzystwami.

Praca z wybranymi Towarzystwami ubezpieczeniowymi np. PZU, Warta, Hestia, InterRisk itd.

Możliwość indywidualnego doboru Towarzystw wedle uznania!

CO WAŻNE - MOŻESZ OFEROWAC KLIENTOWI TYLKO UBEZPIECZENIA!

Jeżeli poczujesz, że to coś dla Ciebie możesz także poszerzyć swoją oferte inwestycje oraz prosdukty oszczędnościowe!

Atrakcyjne zarobki! Świetne premie! Bogate pakiety szkoleń! Całodobowa pomoc!

"Poszukujemy ludzi, którzy potrafią realizować swoje życiowe cele i skutecznie wdrażać niecodzienne pomysły. Szukamy osób, dla których kontakt z wybranym klientem i rozwój w obszarze sprzedaży to pasja i sposób na przyjemny zaroek, a nie konieczność. Dajemy Ci elastyczność i niezależność działania, a to ile chcesz sprzedać, i czy w ogóle - będziesz wybierał sam, zgodnie ze swymi celami i potrzebami."

Jeśli jesteś samodzielny, kreatywny, poszukujesz swojego miejsca w przyjaznej pracy i chcesz być jednym z nas – dołącz do nas!

Wyślij zgłoszenie pod adres:

Biuro Rachunkowe i Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

"FINANSE"

ul. Wielka Puszcza 10,

43-353 Porąbka

lub drogą elektroniczną pod adres email poprzez ogłoszenie!

z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)"

Wymagania

Wymagania

Po prostu:
Jeśli jesteś samodzielny, kreatywny, poszukujesz swojego miejsca i chcesz zarabiać konkretne pieniądze lub tylko sobie dorobić - dołącz do nas!

Wymagamy tylko co najmniej ukończenia szkoły średniej!

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe i Pośrednictwo Finansowe FINANSE Agnieszka Ryłko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie motywacyjne,
Branża / kategoria:
Praca Finanse