District Manager

Michael Page

Lublin, lubelskie

Michael Page Michael Page

Jako District Manager odpowiadać będziesz za sprawne funkcjonowanie operacyjne i administracyjne powierzonych sklepów w regionie Polski wschodniej (min. Lublin i Rzeszów)

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży fashion retail (moda damska), która posiada ponad 100 sklepów w Polsce. Aktualnie wraz z dynamicznym rozwojem struktur poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko District Managera (region - Polska wschodnia).

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i sprawowanie kontroli nad pracą sklepów w wyznaczonym regionie (ok. 15 jednostek handlowych)
  • Wsparcie kierowników sklepów w realizowaniu założonych celów biznesowych
  • Kontakt z centralą firmy oraz współpraca z działami wspierającymi sprzedaż (controlling, human resources, VM)
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania powierzonych sklepów zgodnie z przepisami prawa oraz standardami firmy

Profil kandydata

  • Min. 3 lat doświadczenia zawodowego w branży retail, w tym min. rok na stanowisku regionalnym (w branży retail)
  • Umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, rozpoznawalnej organizacji o fantastycznej atmosferze
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych oraz socjalnych
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Konkurencyjne warunki finansowe

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Lublin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page