Display Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Display SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • prowadzenie kampanii Display / Mailingi  zewnętrzne dla kilku klientów - w tym kampanii wielokanałowych
  • zlecanie briefów według własnych pomysłów uwzględniając wskazówki klienta
  • rekomendowanie testów grafik i układanie harmonogramu testów
  • sprawdzanie jakości kreacji, linkowanie i publikacja kreacji
  • kontaktowanie się z wydawcami, rekomendacja i zamawianie mediów
  • samodzielne układanie media planów umożliwiającym uzyskanie KPI
  • praca w Google DoubleClick oraz Gemius Direct Effect
  • testowanie nowych form kreacji, baz mailingowych
  • bezpośredni kontakt z Klientem, układanie relacji, prezentowanie wyników oraz dalszych kroków
  • analiza ruchu w Google Analytics, dobieranie odpowiednich statystyk do podejmowania strategicznych decyzji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technicznej obsługi kampanii Display/mailingów
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) –
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętności negocjacyjne
  • skrupulatność, dokładność,
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność strategicznego podejścia do kampanii online
  • umiejętność tworzenie media planów
  • samodzielne prowadzenie kampanii dla kilku klientów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • asertywność, decyzyjność

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.