Dione Polska Doradca Handlowy

Dione Polska

01-424 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Doradca Handlowy – Agent z własną działalnością gospodarczą, umowa o współpracy.

Prezentacja firmy
Dione Polska jest współtwórcą marki Ciepło Domowe. Ciepło Domowe jest marką nowoczesnych systemów grzewczych.
Naszą misją jest upowszechnianie Ekoteligentnych systemów grzewczych w Polsce. Ekoteligentnych, czyli ekonomicznych, ekologicznych i zaawansowanych technologicznie.
Odpowiadając na rosnące koszty wytwarzania energii oraz dbając o środowisko proponujemy rozwiązania trafiające w potrzeby naszych klientów
Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwala sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów oraz gwarantuje dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań.

Nasi klienci
Swoją ofertę Dione Polska i Ciepło Domowe kierują do Klientów indywidualnych, a także segmentu małych i średnich firm, oraz dużych przedsiębiorstw i samorządów. Nasza oferta, zainteresuje szczególnie osoby oczekujące nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań oraz szybkiej i kompetentnej obsługi – także po sprzedażowej.

Jesteśmy blisko
Z naszych usług korzystają dziś Klienci na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego i zachodnio pomorskiego. Systematycznie rozwijamy sieć wykwalifikowanych Doradców na terenie całego kraju.
Dzięki wykorzystaniu komunikacji mobilnej i WWW docieramy do naszych Klientów szybko na bieżąco udzielając niezbędnej pomocy.

Współpracując z największymi producentami z branży energii odnawialnej w Polsce i na świecie zapewniamy produkty spełniające najbardziej wymagające oczekiwania.

Do zadań Doradcy Handlowego lub Agenta będzie należało:
- Pozyskiwanie klientów na swoim terenie
- Budowa i rozwój własnej sieci handlowej
- Reprezentacja interesów firmy na podległych terenach
- Realizowanie spotkań z klientami
- Kontakt oraz opieka nad obecnymi klientami
- Przygotowywanie ofert i wycen dla klienta indywidualnego i biznesowego
- Negocjacje handlowe
- Dbanie o PR firmy
- Bieżące raportowanie działań

Oferujemy:
- Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
- Zatrudnienie na podstawie umowy Agencyjnej
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Wynagrodzenie zawsze w terminie
- Profesjonalny pakiet szkoleń
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość szybkiej budowy własnego zespołu handlowego
- Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
- Dużą niezależność
- Po okresie próbnym samochód firmowy

Wymagania:
- Efektywność
- Solidność
- Doświadczenie w pracy na stanowisku Agenta / Przedstawiciela Handlowego
- Wysoka kultura osobista
- Samodzielność, kreatywność oraz silna motywacja do pracy
- Znajomość obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
- Prawo Jazdy kat. B
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Znajomość zasad procesu sprzedaży
- Elastyczność i dyspozycyjność
- Odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy własnej
- Rzetelność , kreatywność i zdolność samodzielnego myślenia
- Własny samochód na okresie próbnym
- Umiejętność korzystania z komputera i oprogramowania biurowego
Aplikacje prosimy przesyłać poprzez portal infopraca

Żadna przesłana do nas aplikacja nie przechodzi obojętnie. Informujemy jednak, iż kontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- Solidność

Dione Polska jest Partnerem i Autoryzowanym Przedstawicielem polskiego p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi