Digital Project Manager

GonnaBe s.c.

01-685 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do obsługi projektów interaktywnych w agencji reklamowej, w szybko rozwijającym się dziale odpowiedzialnym za online/digital. Praca w pełnym wymiarze godzin, w biurze w Warszawie.

Oferujemy:

- rozwój kariery zawodowej w branży digital

- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z największymi firmami na rynku (Orange, Smyk, Polpharma, Accor Hotels, Colian, BGŻ BNP Paribas i inne)

- atrakcyjne wynagrodzenie związane z realizacją wyznaczonych celów

- samodzielność działania

- karta Benefit Multisport, prywatna opieka medyczna

Wymagania

- znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami interaktywnymi

- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

- wysoka kultura osobista i komunikatywność

- gotowość do pracy w szybko zmieniających się warunkach i pod presją czasu

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa typu full service.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca