Digital Marketing Specialist

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Kim jesteśmy?

Agencją performance marketingu – działamy na 20 różnych rynkach, gdzie tworzymy najbardziej efektywne kampanie reklamowe.

Czym się zajmujemy?

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym: przygotowujemy i wdrażamy strategię komunikacji online.

Jak funkcjonujemy?

Działamy na rynku od 8 lat. Przez ten czas zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół złożony z blisko 50 specjalistów. Na co dzień zajmujemy się łączeniem produkcji, technologii i mediów w spójną całość oraz tworzeniem skutecznych narzędzi sprzedaży online.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko Digital Marketing Specialist która będzie odpowiedzialna za realizację i zarządzanie kampaniami e-mail, push, mobile marketingowymi.

Warszawa

Zadania dla Ciebie:

  • Zarządzanie kampaniami i programami do marketing automation dla Klientów e-commerce,
  • Realizacja kampanii e-mail, website oraz mobile marketingowych na wewnętrznych i zewnętrznych bazach, (po uprzednim przeszkoleniu) praca z panelem - ustawianie wysyłek, testy, koordynacja przygotowania kreacji,
  • Analiza efektywności oraz optymalizacja realizowanych kampanii,
  • Raportowanie osiągniętych wyników,
  • Współpraca z działem kreatywnym, developerskim i PMO,
  • Nadzór i weryfikacja zgodności treści kampanii mailingowych z najlepszą praktyką oraz wytycznymi agencji i jej Klientów,
  • Wsparcie Działu Mediów w bieżących zadaniach i projektach.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych dla projektów e-commerce,
  • Min. rok doświadczenia w obsłudze platform Marketing Automation,
  • Bardzo dobra znajomość platform mailingowych i perfekcyjne opanowanie sztuki mailingu,
  • Zorientowanie na cele i wytrwałość w dążeniu do ich realizacji,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu oraz inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi,
  • Znajomość zasad marketingu perswazyjnego i e-marketingu,
  • Myślenie analityczne,
  • Dbałość o szczegóły.

Mile widziane:

  • Doświadczenie z kampaniami SMS i Web Push,
  • Doświadczenie w segmentacji oraz dbałości o jakość bazy,
  • Doświadczenie w obsłudze platformy Sales Manago lub podobnych,
  • Zaznajomienie z działaniami związanymi z omnichannel,
  • Podstawowa znajomość HTML i CSS,
  • Doświadczenie z prowadzeniem kampanii dla produktów z kategorii health and beauty.

Oferujemy:

  • Zdobywanie unikalnej wiedzy i know-how z zakresu performance marketingu,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i pakiet Multisport,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Codziennie pyszną kawę i świeże owoce,
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu z pięknym i odprężającym widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy,
  • A ponadto – towarzystwo fajnych, inspirujących ludzi!
Intredo