Digital Marketing Specialist

Klient InfoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Wymagania:

  • Min 3 letniego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy w prowadzeniu działań marketingowych,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych i marketingu internetowego,
  • Praktyczna znajomość narzędzi Google Marketing Platform,
  • Znajomość MS Office (MS Excel i PowerPoint),
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizowane projekty,
  • Kreatywne i proaktywne podejście,
  • Sumienność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (mile widziana).

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Planowanie i realizacja założeń z obszaru digital marketingu,
  • Monitorowanie i analiza efektywności prowadzonych działań oraz ich optymalizacja,
  • Realizacja wspólnie wypracowanej strategii performance (afiliacje),
  • Zarządzanie działaniami w zakresie kampanii odsłonowych, content marketingu,
  • Koordynowanie aktywności w zakresie video, mobile i influencerami,
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (domy mediowe, agencje),
  • Zbieranie i opiniowanie ofert mediowych,
  • Podejmowanie decyzji w zakresie zakupu i rozliczenia aktywności mediowych,
  • Raportowanie skuteczności przeprowadzonych działań,
  • Inicjowanie nowych działań w obszarze online marketingu,
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi działami w firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.