Digital Marketing Specialist

HRK S.A.

Starachowice, świętokrzyskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, jednego z wiodących producentów w swojej specjalizacji, szukamy proaktywnych kandydatów na stanowisko:

Digital Marketing SpecialistMiejsce pracy: Starachowice

Zadania:

  • tworzenie, analiza i doskonalenie strony www pod kątem pozycjonowania
  • samodzielne tworzenie interesujących i angażujących treści (strona www, social media) - komunikacja marketingowa z rynkami zagranicznymi
  • analiza wyników kampanii, ruchu na witrynie, kanałach Social Media i ich optymalizacja
  • współtworzenie i prowadzenie komunikacji w Social Media (FB, Instagram, Pinterest)
  • współpraca z zewnętrznymi agencjami i partnerami przy produkcji materiałów reklamowych

Wymagania:

  • kreatywność, lekkie pióro, estetyka i wiedza na temat tworzenia treści reklamowych
  • znajomość narzędzi marketingowych weryfikujących efektywność prowadzonych online
  • doświadczenia w ramach social media marketingu
  • bardzo dobra znajomość Wordpress i narzędzi umożliwiających tworzenie zaawansowanej struktury strony
  • doświadczenia we współpracy z zewnętrznymi agencjami i partnerami przy produkcji materiałów reklamowych
  • wykształcenie wyższe profil marketingowy lub techniczny
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • wiedza w zakresie prawa reklamy i RODO

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.