Michael Page Michael Page

Digital HR Specialist

Dla naszego klienta, który jest globalną firmą z kapitałem amerykańskim i wieloletnim stażem na rynku amerykańskim i europejskim poszukujemy osoby na stanowisko HR Digital Specialist. Zatrudniona osoba będzie współpracowała z międzynarodowym teamem zlokalizowanym w Polsce i Kanadzie.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Współpraca z działami HR w celu wsparcia technicznego w zakresie systemów HR i powiązanych procesów
* Administracja oraz doskonalenie systemów HRowych
* Współpraca z partnerami IT z perspektywy doskonalenia aplikacji oraz zarządzania awariami
* Podejmowanie inicjatywy związanej z aktualizacją systemu w celu zapewnienia stabilności i aktualności systemu

Profil kandydata

* 3 lata doświadczenia na stanowisku HR Technology lub analityka
* Wykształcenie wyższe na kierunku HR/IT lub adekwatne doświadczenie
* Znajomość programu ServiceNow, SuccessFactor
* Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
* Bardzo dobry angielski

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Możliwość pracy w międzynarodowym zespole
* Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielany Wrocławskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page