Digital Content Manager

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie zespołem tworzącym content (copy, grafika, animacje) na potrzeby aplikacji mobilnej żappka oraz zespołu ją rozwijającego
  • nadzór kreatywny nad interfejsem aplikacji mobilnej (UI) oraz jej contentem
  • rozwój strategii contentowej aplikacji mobilnej i zarządzanie jej budżetem
  • czynny udział w wytyczaniu kierunków rozwoju aplikacji
  • briefowanie agencji kreatywnych i domów produkcyjnych
  • koordynacja przetargów oraz współpracy z podwykonawcami

Wymagamy od Ciebie:

  • co najmniej 2-letniego doświadczenie w zarządzaniu zespołem kreatywnym
  • umiejętności wytyczania kierunków dla copywriterów i designerów
  • doświadczenia w budowaniu strategii marketingowej po stronie agencji lub klienta
  • umiejętności tworzenia spójnych koncepcji kreatywnych, w szczególności na potrzeby kampanii 360 oraz kampanii digitalowych
  • umiejętności tworzenia briefów kreatywnych
  • wysokiej estetyki wizualnej, bardzo dobrej organizacji pracy, dbałości o szczegóły
  • umiejętności przełamywania schematów
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • doświadczenia przy tworzeniu aplikacji mobilnych, znajomość branży retail, CPG, FMCG - mile widziane
  • doświadczenia we wdrażaniu i pracy z narzędziami DAM (digital asset management), PIM (product information management) lub innymi wspierającymi skuteczne zarządzanie informacją wizualną - mile widziane
  • znajomości narzędzi Invision, Adobe CC
  • znajomość Jira, Confluence, Sharepoint, Akeneo, Zeplin, Axure, UXPin, Sketch, SAP - mile widziane

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".