Opis stanowiska pracy

NATURHOUSE - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

DIETETYKA

Opis stanowiska:

- fachowa obsługa klienta według schematu ustalonego przez centralę Naturhouse
- prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu Naturhouse
- zdobywanie zaufania klienta
- realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych
- zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse
- przygotowywanie materiałów merytorycznych na polecenie centrali Naturhouse.

Oferujemy:

- umowę o pracę (w początkowym okresie pracy pół etatu, w dalszym okresie pracy cały etat)
- atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premie)
- szkolenie na koszt firmy
- satysfakcję z wykonywanej pracy
- miłą atmosferę pracy i regularne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia i pochodne)
- zorientowanie na klienta
- komunikatywność
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
- zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
- wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta.

Prezentacja firmy

NATURHOUSE - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia