Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy lider w dietetyce i reedukacji żywieniowej poszukuje do Centrum Dietetycznego Naturhouse w dzielnicy Ursus w Warszawie kandydata/ki na stanowisko:

Dietetyk

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

Zakres zadań to:

  • prowadzenie profesjonalnych konsultacji dietetycznych według programu i zasad wprowadzonych przez Centralę Naturhouse,
  • aktywna sprzedaż produktów Naturhouse,
  • zdobywanie zaufania klienta oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • zaangażowanie i uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Centrum Naturhouse

Od Kandydatów wymagamy:

  • wykształcenia w kierunku dietetyki lub żywienia człowieka
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem;
  • otwartości i pozytywnego nastawiona do życia,
  • komunikatywności i zaangażowania,

Oferujemy:

  • stabilizację zatrudnienia i umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premie);
  • profesjonalne szkolenia w zakresie dietetyki i technik sprzedażowych;
  • satysfakcję z wykonywanej pracy;
  • ciągły rozwój zawodowy;

Prezentacja firmy

Główny obszar działalności \"AGAMED\" Zbigniew Maciejec to działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Doradztwo / Konsulting