Opis stanowiska pracy

Centrum Medycyny Funkcjonalnej poszukuje dietetyka do współpracy.

Dietetyk będzie zajmował się bezpośrednią pracą z klientem, indywidualnym ustalaniem planów dietetycznych, diet leczniczych, diet dla osób uprawiających sport oraz stałą opieką, która wiąże się ze wsparciem naszych klientów i pomocą w osiągnięciu zamierzonego celu.

Oferujemy:
- stabilną pracę
- pracę w przyjaznej atmosferze
- elastyczny grafik pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie magisterskie kierunek dietetyka
- min. 2 letnie doświadczenie w pracy z pacjentami
- umiejętność pracy w grupie
- zdolność zarządzania własnym czasem
- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- punktualność
- umiejętność pozyskiwania klientów
- budowanie grupy klientów
- mile widziana własna działalność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Zgodnie z przepisami prosimy o dołączenie do CV Klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Prezentacja firmy

Centrum Medycyny Funkcjonalnej to zespół specjalistów, w skład kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia