Opis stanowiska pracy

NATURHOUSE - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki poszukuje pracownika na stanowisko:

Dietetyk

Miejsce pracy: Pabianice

Region: województwo łódzkie

Opis stanowiska:

  • fachowa obsługa klienta według schematu ustalonego przez centralę Naturhouse
  • prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu Naturhouse
  • zdobywanie zaufania klienta
  • zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych na polecenie centrali Naturhouse

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dietetyka, żywienie)
  • zorientowanie na klienta
  • komunikatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu zamierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
  • szkolenie na koszt firmy
  • satysfakcję z wykonywanej pracy
  • miłą atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) „

Prezentacja firmy

Naturhouse nie jest zwykłą poradnią dietetyczną, nie oferujemy cu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia