Opis stanowiska pracy

"Kreacja ciała" to nowo powstała marka, utworzona z pasji i miłości do ludzi.
Specjalizujemy się w odchudzaniu, bazując na programach utworzonych przez niemieckich Profesorów.
Zależy nam na indywidualnym podejściu do Klienta i kompleksowej obsłudze, od dietetyka, coacha, psychologa, fizjoterapeuty, kończąc na wizażu i nowym wyglądzie.
Nasza misja to zmiana wizerunku klienta od wewnątrz, przy założeniu, iż zdrowie jest najważniejsze.

W związku z powyższym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dietetyk

Zakres obowiązków:
- praca z Klientem w procesie zmiany nawyków żywieniowych według określonych standardów firmy
- wspomaganie procesu leczenia odpowiednim doborem diety
- udział w działaniach promocyjnych i szkoleniach prowadzonych przez firmę

Wymagania

- wykształcenie wyższe dietetyka
- wysoka kultura osobista
- umiejętność budowania relacji
- umiejętność interpretowania wyników

Prezentacja firmy

\"GIANT\" od wielu lat jest jednym z liderów poznańskiego rynku w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
forma i wynagrodzenie do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia