Dietetyk z biegłą znajomością języka angielskiego

DietLabs Sp. z o.o.

60-754 POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś dietetykiem, z umiejętnością pracy w multidyscyplinarnym środowisku – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jako Dietetyk, który dołączy do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialna/y za rozwój naszych produktów oraz wsparcie naszych klientów.

Zakres obowiązków:
- przygotowanie planów żywieniowych
- przygotowanie artykułów z zakresu dietetyki
- obsługa klienta (w tym w języku angielskim)
- wsparcie techniczne klientów
- obsługa mediów społecznościowych

Wymagania

Wymagania:
- biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie
(native speaker lub znajomość języka angielskiego na poziomie C1 i wyżej potwierdzona międzynarodowym certyfikatem)
- wykształcenie wyższe z zakresu dietetyki, żywienia człowieka
- znajomość zasad prowadzenia bloga
- sprawna obsługa WordPressa
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- zadaniowe podejście do pracy
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- kreatywność i zaangażowanie
- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze

Dodatkowe wymagania:
- znajomość specyfiki rynków anglojęzycznych
- znajomość zwyczajów żywieniowych mieszkańców krajów europejskich i innych krajów anglojęzycznych
- doświadczenie w pracy w środowisku aplikacji internetowych
- podstawowa znajomość nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego (SEO/SEM, Google AdWords)
- doświadczenie w prowadzeniu projektów
- znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?
- pakiet szkoleń
- pracę w młodym zespole specjalistów
- ciekawe doświadczenie w środowisku aplikacji webowych i mobilnych
- miłą atmosferę pracy
- możliwość rozwoju
- firmowy catering

Zainteresowany / Zainteresowana?
Prześlij nam swoje CV w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Nasz działalność skupia się głównie na tworzeniu rozwiązań intern... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia