Dietetyk - konsultant

Dieta na 5 Sp. z o.o.

Bobrowniki, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dietetyka. Mile widziane osoby z okolic Będzina, Piekar Śląskich, Bytomia, Katowic.

Praca stacjonarna: Bobrowniki k. Będzina

Do obowiązków na tym stanowisku należy:
- przygotowywanie diet o określonej kaloryczności i specyfice (np. bezglutenowa)
- stała bieżąca współpraca z klientami w zakresie prezentacji oferty, prowadzenia konsultacji dietetycznych
- prowadzenie korespondencji elektronicznej
- tworzenie treści o tematyce dietetycznej oraz żywieniowej

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- pracę w miłej atmosferze w przyjaznym zespole
- pracę w pełnym wymiarze

Wymagania

- wykształcenia kierunkowe (dietetyka, technologia żywności)
- doświadczenie na stanowisku 'dietetyk' oraz w pracy z klientem
- umiejętność dobrej organizacji pracy
- umiejętność analitycznego myślenia
- komunikatywność
- odpowiedzialność i samodzielność
- zaangażowanie

Prezentacja firmy

Rozpocznij nowy rozdział swojego życia – wybierz dietę na 5!<br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
okres próbny, a potem na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia