Dietetyk / Farmaceuta jako Indywidualny Doradca Pacjenta

Centrum Prozdrowotne FarmEKO Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Prozdrowotne FarmEKO sp. z o.o. poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko Indywidualny Doradca Pacjenta

Nasze Wymagania, Czyli Czego Oczekujemy:
- wykształcenie: dietetyka /farmacja/ kierunki pokrewne
- mile widziane doświadczenie zawodowe
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Pacjentami
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie
- kreatywność
- predyspozycje handlowe i marketingowe
- nastawienie na realizację ustalonych celów
- zdolności organizacyjne i umiejętność samodzielnej pracy
- wysoki poziom motywacji oraz chęć samodoskonalenia się

Zakres Obowiązków, Jaki Proponujemy:
- merytoryczna i fachowa, indywidualna obsługa Pacjenta
- promowanie i sprzedaż produktów z portfolio firmy
- budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z Pacjentami firmy
- dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku
- reprezentowanie firmy w trakcie branżowych konferencji, sympozjów, zjazdów, targów

Co Oferujemy z naszej strony:
- możliwość elastycznych form współpracy (umowa o pracę - pełny etat, pół etatu; umowa zlecenie)
- atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od efektów pracy
- szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
- pracę w zespole w przyjaznej atmosferze i w oparciu o najwyższe standardy praktyki biznesowej

Osoby zainteresowane ofertą uprzejmie prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prosimy o załączenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z klauzulą: "Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, na zasadach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) przez Centrum Prozdrowotne FarmEKO sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Wojskowej 6/5D"

Prezentacja firmy

Centrum Prozdrowotne FARMEKO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia