Dietetyczka w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Krakowie małopolskie

Health Solutions

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naturhouse - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Dietetyczka (niepełny etat)

Odpowiedzialna za:
- realizację planów sprzedażowych,
- fachową obsługę klientów według standardów Naturhouse,
- zdobywanie zaufania klienta,
- zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach,
- przygotowywanie materiałów merytorycznych.

Oferujemy:
- bardzo dobre warunki pracy
- możliwość rozwoju
- szkolenia
- umowa o pracę po okresie próbnym

Wymagania

- wyższe wykształcenie (wymagane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia itp.),
- umiejętność realizacji celów sprzedażowych,
- zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań,
- komunikatywność,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem,
- dyspozycyjność,
- wysoka kultura osobista,
- doświadczenie w handlu i obsłudze klienta,
- zdolności interpersonalne,
- odpowiedzialność,
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
- sprawna obsługa komputera (Excel, Word, Facebook, itp.),
- miejsce zamieszkania – Kraków.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Centra Dietetyczne Naturhouse - lider w dziedzinie reedukacji żywieniowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia