Dietetyczka Naturhouse

Biznes-Box

Żary, lubuskie

Opis stanowiska pracy

NATURHOUSE - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki poszukuje pracownika na stanowisko:

Dietetyk

Opis stanowiska:

  • fachowa obsługa klienta według schematu ustalonego przez centralę Naturhouse
  • prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu Naturhouse
  • zdobywanie zaufania klienta
  • zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych na polecenie centrali Naturhouse

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki: żywienie, dietetyka, technologia żywienia, biologia).
  • zorientowanie na klienta
  • komunikatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do odbycia wyjazdowego szkolenia.
  • doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
  • szkolenie na koszt firmy
  • satysfakcję z wykonywanej pracy
  • miłą atmosferę pracy

Proszę wysyłać CV ze zdjęciem zapiseane w formacie:

imię_nazwisko - CV

W pliku z CV proszę zamieścić również list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Głównym profilem działalności jest doradztwo żywieniowe.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
pierwsza umowa na 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 150PLN - 4 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia od obrotu