Diagnosta z uprawnieniami na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów

PKS Usługi Sp. z o.o.

Krosno, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Diagnosta z uprawnieniami do przeprowadzania badań diagnostycznych na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów
na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

PKS Usługi Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Wymagania:

•posiadanie uprawnień do wykonywania badań technicznych pojazdów
•rzetelne podejście do pracy,
•obsługa komputera oraz znajomość urządzeń diagnostycznych,
•umiejętność korzystania z fachowej literatury serwisowej,
•umiejętność dokonywania napraw elektrycznych, podstawowych napraw mechanicznych,
•znajomość zagadnień mechaniki samochodowej,
•dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną,
•wypełnianie niezbędnych dokumentów: kart przeglądowych, formularzy zleceń, wpisywanie uwag dotyczących naprawianego samochodu na zleceniu,

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie
•umowę o pracę /współpracę
•możliwość awansu

Miejsce pracy - Krosno

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Krośnie S.A jest od p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne