Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów

Speed Car Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na Stacji Kontroli Pojazdów, praca w trybie zmianowym, przed podjęciem stałej pracy wymagany jest tygodniowy kurs szkoleniowy w siedzibie spółki, lub na wskazanej przez spółkę placówce w kraju.

Wymagania

Aktualne uprawnienie diagnostyczne !!!!!!!!!! , komunikatywność, znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość programu "patronat", dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

WWW.speedcar.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne