Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów

Speed Car Sp. z o.o.

Sosnowiec, Katowice,, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na podstawowej lub okręgowej stacji pojazdów. Możliwość pracy na wielu stacjach z regionu dolnego i górnego śląska w trybie zmianowym, dniówkowym lub tygodniowym. Atrakcyjne wynagrodzenie, prowizje, system premiowania.

Wymagania

Doświadczenie, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu Diagnosty

Prezentacja firmy

WWW.speedcar.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Kontrola jakości