Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów

Speed Car Sp. z o.o.

Opole, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów, elastyczne godziny pracy, rozbudowany system premiowy, stabilne zatrudnienie.

Oferujemy możliwość wstąpienia do spółki na zasadach właścicielskich, to jest bezpłatne przejęcie udziałów w spółce prowadzącej stacje z gwarancją dochodów lub przejęcie stacji na zasadach ajencyjnych z gwarantowaną kwotą dochodu miesięcznego oraz podział w zyskach.

Wymagania

Aktualne uprawnienie diagnostyczne !!!!!!!!!! , komunikatywność, znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość programu "patronat", dyspozycyjność

Prezentacja firmy

WWW.speedcar.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive