Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów Ciężarowych

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować u autoryzowanego dealera mercedesa? Masz doświadczenie w pracy jako Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów Ciężarowych? Samochody to Twoja pasja? Aplikuj!

Oczekiwania:
•uprawnienia diagnosty Stacji Kontroli Pojazdów Ciężarowych,
•umiejętność samodzielnego prowadzenia badań diagnostycznych,
•wykształcenie techniczne – mile widziane wyższe
•znajomość technologii napraw blacharsko-lakierniczych i mechanicznych pojazdów ciężarowych,
•mile widziana znajomość języka obcego,
•wysoka kultura osobista,
•asertywność,
•umiejętności interpersonalne,
•prawo jazdy kat B i C
•znajomość obsługi pakietu Office,

Wymagania

Zadania:
•przeprowadzanie badań diagnostycznych, okresowych, zleconych, pojazdów wszystkich typów
•przygotowywanie dokumentacji kontroli diagnostycznej,
•obsługa w oparciu o najwyższe standardy obowiązujące w firmie,

Oferta:
•pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole,
•kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia,
•pracę dla lidera w segmencie premium w skali kraju,
•umowę o pracę,
•możliwości rozwoju w strukturach firmy
•czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zachęcamy do wysyłania CV

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive