Opis stanowiska pracy

Firma Szczepaniak istnieje od roku 1984.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Nekla przy trasie nr 92 Poznań - Warszawa. Oddział znajduje się w Czerniejewie.

Świadczymy usługi w zakresie: badań technicznych wszelkich pojazdów mechanicznych,naprawy, instalacji, sprawdzania, kalibracji tachografów analogowych i cyfrowych, serwisu, diagnostyki i elektromechaniki pojazdowej ,montażu oraz naprawy ogrzewań postojowych, rozliczeń kierowców, obsługi prawnej, szkoleń.

Diagnosta Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów

Miejsce pracy: Nekla

Zadania:

  • przeprowadzanie badań technicznych pojazdów i wystawianie dokumentacji
  • kontrola poprawności działania urządzeń znajdujących się na wyposażeniu SKP

Wymagania:

  • uprawnienia diagnosty w zakresie OSKP
  • dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia w zakresie tachografów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjny wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Firma istnieje od roku 1984. Świadczymy usługi w zakresie:<br/><b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości