Diagnosta samochodowy z uprawnieniami do 3,5 t

Peugeot Dorpol

Poręba k/Zawiercia, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stacji kontroli pojazdów do 3,5t.
Dignosta samochodowy na stacji kontroli pojazdów do 3,5 t.
Wykonywanie badań technicznych pojazdów samochodowych w zakresie nadanych uprawnień, prowadzenie rejestru badań, raportowanie,

Możliwe 1/2 etatu

Wymagania

Znajomość obsługi komputera

Wymagania

Wymagania

Prezentacja firmy

E - Stacja <br/>Właściciel <br/>Ewelina Cholewka <br/>tel 513544694 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców