Diagnosta Samochodowy Tczew

Personnel Solutions Sp. z o.o.

Tczew, pomorskie

Miejsce pracy: Tczew

PERSONNEL SOLUTIONS – legalność świadczonych przez nas usług potwierdzona jest Certyfikatem nr 3636 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia

Profil kandydata:

- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała okresowe badania techniczne na okręgowej stacji kontroli pojazdów

Główne zadania na stanowisku:

- przeprowadzanie badań technicznych na okręgowej stacji kontroli pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami

- obsługa programów komputerowych

- wykonywanie dodatkowych czynności polegających na sprawdzeniu oraz regulacji geometrii, ustawieniu świateł, analiza spalin

- wystawianie dokumentów sprzedaży

- obsługa oraz okresowa kontrola prawidłowości działania urządzeń będących wyposażeniem OSKP

Oferujemy:

- ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim

- zatrudnienie w oparciu umowy o pracę, pełen etat

- pracę w trybie zmianowym

- możliwość rozwoju

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pakiet socjalny

Wymagania:

- posiadanie imiennego uprawnienia diagnosty na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów

- mile widziane udokumentowane doświadczenie w wykonywaniu badań na stacji kontroli pojazdów

- prawo jazdy kategorii B, inne kategorie będą dodatkowym atutem