Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Diagnosta Laboratoryjny

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Parczew, Bełżyce

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie czynności laboratoryjnej diagnostyki medycznej zgodnie z zasadami DPL.
  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji.
  • Uczestniczenie w bieżących zadaniach laboratorium.
  • Zapewnienie terminowego wykonania badań.
  • Dostarczenia wyników zgodnie z zamówieniem klienta.

Wymagania:

  • Gotowość do wytężonej, zajmującej pracy.
  • Prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego.
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy z zespołem.
  • Sumienność, dokładność, systematyczność.
  • Bardzo dobrej samoorganizacji pracy.
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium medycznym.
  • Znajomość sytemu "Centrum" będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Duży stopień samodzielności i odpowiedzialności.
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym w laboratoriach wieloprofilowych.
  • Możliwość zapoznania się z najnowszą technologią z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pracy w różnych oddziałach firmy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu działań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.