DevOps Inżynier

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w Gdyni, innowacyjnej  firmy, będącej twórcą aplikacji wspierającej proces kreowania interfejsów www oraz mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

DevOps InżynierMiejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • Projektowanie architektury we współpracy z developerami
  • Zarządzanie środowiskiem chmury obliczeniowej oraz konfiguracja klastrów
  • Analiza wydajnościowa infrastruktury AWS
  • Zarządzanie oraz ulepszanie środowiskiem programistycznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w budowie skalowalnych systemów rozproszonych
  • Doświadczenie z platformami cloud computing (AWS, Microsoft Azure, Google App Engine itp.)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji administracji, utrzymania oraz testów (Puppet, Chef, Ansible itp.)
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu współbieżności, pamięci podręcznej, HTTP  oraz REST
  • Doświadczenie z bazami NoSQL (MongoDB, DynamoDB)
  • Wiedza z zakresu SOA
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Umiejętności programowania w PHP, Ruby lub Python będą dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.