DevOps Engineer

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1109369

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznan (100% praca zdalna)

Stosunek pracy: Współpraca B2B (via HAYS)

Zadania:
  • Tworzenie i zarządzanie procesem wydawania aplikacji,
  • Wytwarzanie narzędzi automatyzacji do obsługi potrzeb deweloperskich i operacyjnych,
  • Definiowanie i zarządzanie stackiem techologicznym na infrastrukturze,
  • Obsługa różnych narzędzi deweloperskich,
  • Wsparcie w identyfikowaniu błędów w żywych systemach produkcyjnych,
  • Codzienna pomoc dla zespołów deweloperskich.
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux (Linia RedHat preferowana),
  • Wiedza na temat budowania i paczkowania aplikacji,
  • Doświadczenie w językach skryptowych bash/ruby/python,
  • Wiedza w zakresie systemów wersjonowania (Git preferowany),
  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami deweloperskimi i produkcyjnymi,
  • Praktyczne doświadczenie z systemami instalacji OS (Chef preferowany),
  • Doświadczenie z zakresu hostingu chmurowego (AWS, Azure, RightScale),
  • Podstawowa wiedza z zarządzania bazami danych.
Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
  • Możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland