Cyclad Sp. z o.o.

DevOps Engineer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Opis stanowiska:

• Administracja, zarządzanie, monitoring oraz tuning systemów i aplikacji

• Projektowanie oraz wdrażanie nowych usług

• Udział w ocenie i proponowaniu odpowiednich narzędzi oraz technologii

• Ciągłe doskonalenie obecnej infrastruktury oraz dostosowywanie jej do obowiązujących standardów

• Aktywna praca nad wirtualizacją usług w DC

• Udział w międzynarodowych projektach

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość systemu Linux

• Praktyczna wiedza w obszarze

- wirtualizacji (głównie KVM, VMware, XEN)

- rozwiązywania problemów wydajnościowych

- protokołów sieciowych

- zagadnień storage

• Doświadczenie przy budowie środowisk HA

• Znajomość języka Python

• Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dodatkową premię za produktywność

• Elastyczną formę współpracy – B2B bądź umowę o pracę

• Udział w ciekawych, referencyjnych projektach (z VDC korzystają m.in. MSZ, IPN, SFD czy Mieszko)

• Projektowanie rozwiązań w oparciu o unikatową platformę wykorzystującą technologie OpenStack

• Prywatną opiekę medyczną

• Ubezpieczenie na życie

• Kartę sportową

• Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy

• Długoterminową współpracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.