DevOps Engineer Cloud AWS

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla swojego Klienta jednego z liderów branży telekomunikacyjnej , dostarczającej za pomocą intuicyjnych urządzeń mobilnych sieci komunikacyjne, aplikacje i usługi, poszukuje osoby na stanowisko:

DevOps Engineer aplikacji webowych Cloud AWS

Zadania na stanowisku:

Projektowanie wysoko skalowalnych usług i aplikacji wysokiej dostępności. Rozwiązania wdrożeniowe. Utrzymywanie istniejących programów. Utrzymanie systemów i codzienne wsparcie działań rozwojowych.

Klient oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • długofalową bezpośrednią współpracę,
  • silną kulturę zorientowaną na zespoły,
  • komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, parking),
  • fun and sport area, chillout rooms,
  • prywatne ubezpieczenia medyczne,
  • ubezpieczenie na życie ,
  • dofinansowanie do sekcji sportowej i karty Multisport,
  • dostęp do centrum odnowy biologicznej,
  • wyjazdy integracyjne,
  • szkolenia i szerokie możliwości rozwojowe ,
  • członkostwo w zespołach inżynierskich,
  • pakiet relokacyjny.

Podstawowe wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań do monitorowania i udostępniania,
  • minimum roczne doświadczenie w rozwijaniu rozwiązań usług Amazon Web Services (AWS),
  • doświadczenie z narzędziami do automatyzacji i zarządzania konfiguracją (Puppet, Chef, Ansible, etc.) ,
  • praktyczna wiedza z zakresu administrowania Linux (RHEL),
  • znajomość wirtualizacji: ESXi i konteneryzacji: docker ,
  • doświadczenie z ośrodkami danych ,
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość Jboss i Databases mile widziana,

Prześlij swoje CV w j. angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media