DevOPS Engineer || 7 000 - 13 000 PLN netto (B2B)

Make my mind

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesuje Cię tworzenie i rozwój nowej generacji systemów informatycznych opartych o technologie AR, a także chciałbyś współpracować z ekspertami z obszaru projektowania aplikacji, programowania i machine learningu, ta oferta może Cię zainteresować.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko DevOps Engineer dla software house’u NeuroSYS z oddziałami we Wrocławiu i w Białymstoku. Osoba na tym stanowisku będzie mogła zmierzyć się z różnego rodzaju zadaniami instalacyjno-konfiguracyjnymi w ramach wielu innowacyjnych projektów. Wesprze także swoją wiedzą i doświadczeniem zespoły developerskie na etapie projektowania i wdrażania systemów informatycznych.

Firma zajmuje się projektowaniem dedykowanego oprogramowania, aplikacji mobilnych oraz rozwiązań opartych na chmurze obliczeniowej. Dodatkowo wspiera inicjatywy i prowadzi badania z obszarów Sztucznej Inteligencji (AI), Uczenia Głębokiego (DL) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR). NeuroSYS to miejsce, które daje dużo przestrzeni dla pomysłów swoich pracowników, a także umożliwia im rozwój dopasowany do indywidualnych potrzeb. Firma realizuje głównie międzynarodowe projekty, które prowadzone są w oparciu o Scrum oraz GitFlow. Pracownicy mają możliwość podejmowania decyzji (na poziomie rozwiązań w kodzie, architektury systemu i stosowanych narzędzi), programują mi.in. przy użyciu technologii takich jak: Node.js, React.js, Docker, AWS, ElasticSearch.

Oferta dotyczy Wrocławia - ul. Rybacka 7.

Atuty oferty:

  • udział w innowacyjnych projektach realizowanych dla klientów z całego świata
  • dobrze zorganizowana praca w zgranym zespole pasjonatów IT, w nieformalnej atmosferze
  • dowolna forma zatrudnienia, elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • karta Multisport, prywatna opieka medyczna
  • indywidualny budżet szkoleniowy, konferencje techniczne, dostęp do PluralSight
  • owoce, przekąski i dobra kawa
  • game room: piłkarzyki, PS4 Pro, darty
  • pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Wrocławia

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • monitorowanie oraz serwisowanie systemów produkcyjnych
  • instalacja i konfiguracja środowisk dla systemów informatycznych, w tym wdrażanie Continuous Integration
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych środowisk oraz utrzymanie dokumentacji dla obecnych środowisk
  • wsparcie techniczne i merytoryczne dla zespołów developerskich
  • rozwiązywanie bieżących problemów/incydentów zgłaszanych przez klientów lub dział testerski
  • merytoryczny udział w projektowaniu systemów oraz rozwiązań architektonicznych dla aplikacji webowych

Kluczowe kompetencje:

  • miminum 2 lata komercyjnego doświadczenia w administrowaniu systemami IT
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją i administracją systemami Linux
  • znajomość i praktyczna umiejętność konfiguracji usług Amazon Cloud Services (m.in. EC2, S3, RDS)
  • umiejętność konteneryzacji aplikacji (Docker)
  • znajomość języków skryptowych (Bash, Perl) w stopniu umożliwiającym tworzenie skryptów o przeznaczeniu administracyjnym, konserwacyjnym i użytkowym
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność konfiguracji serwerów webowych Apache, NGINX
  • dobra znajomość baz danych MySQL/MariaDB, PostgreSQL oraz języka SQL
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i tworzenie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • umiejętność zarządzania rozwiązaniami Microsoftu (Windows Server, MSSQL, IIS)

Jeśli jesteś specjalistą w obszarach związanych z konteneryzacją (Docker), cloud computing (AWS) i Linuxem, a dodatkowo zainteresowała Cię ta oferta, aplikuj!

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu doradztwa zawodowego, rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości