DevOps / Administrator Systemów

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Dla naszego Klienta, cyfrowej sieci telefonii komórkowej, która oprócz standardowych usług głosowych wprowadza liczne usługi do transmisji danych, usługi informacyjne, rozrywkowe i lokalizacyjne, mobilne płatności i wiele innych nowoczesnych rozwiązań przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym jak i indywidualnym, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów i aplikacji IT, rozwiązywanie problemów związanych z ich eksploatacją (II linia wsparcia)
  • Wykonywanie prac instalacyjnych oraz konfiguracyjnych aplikacji Java EE
  • Implementacja oraz utrzymanie automatycznych procesów wdrożeniowych (Continuous Integration & Delivery)
  • Uczestnictwo w realizacji projektów (DevOps)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki techniczne)
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Linux (w tym umiejętność pisania skryptów shellowych)
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacji Java EE (JBoss, Wildfly, Tomcat, WebSphere)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi procesy Continuous Integration & Delivery (Jira, Bitbucket, Jenkins, Nexus, Artifactory, ELK, Docker)
  • Znajomość języka SQL
  • Zaangażowanie oraz inicjatywa przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pełnienia dyżurów telefonicznych poza standardowymi godzinami pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Wdrażanie oprogramowania z dużym naciskiem na Continuous Integration & Delivery w oparciu o narzędzia do zarządzania kodem, budowania wydań i monitorowania jakości
  • Pracę w zaawansowanym środowisku informatycznym oraz projektach i systemach o różnej skali i złożoności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i duże wsparcie w ramach nauki w wymienionych obszarach i technologiach
  • Pracę w mocnym, zgranym i energicznym zespole administratorów oraz programistów
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne - miękkie oraz techniczne, udział w konferencjach
  • Stabilne zatrudnienie oraz benefity (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.