DevOps / Administrator Chmury

Profitroom Sp. z o.o.

60-829 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Rozwijanie i rozbudowa infrastruktury wirtualizowanej

  • Konfigurowanie niezawodnych i replikowanych usług

  • Monitorowanie wydajności i działania infrastruktury

  • Optymalizacja wydajności i eliminowanie wąskich gardeł systemów

  • Planowanie i rozbudowa infrastruktury opartej o mikrousługi

  • Ścisła współpraca z zespołami developerskimi

  • Utrzymywanie spójności środowisk developerskich i produkcyjnych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Linux oraz administracji podstawowymi usługami WWW (Apache, Nginx), baz danych (MySQL/MariaDB), DNS

  • Znajomość systemów wirtualizacyjnych i środowisk chmurowych (VMWare, Proxmox, AWS)

  • Znajomość systemów zapewniających wysoką wydajność i niezawodność aplikacji internetowych (Varnish, HAProxy)

  • Znajomość systemów automatyzacji zarządzania infrastrukturą (Ansible, Chef lub podobne)

  • Znajomość systemów monitorowania infrastruktury (np. Zabbix, TICK, Grafana)

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym, młodym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju oraz uczestniczenia w szkoleniach

  • Dopłaty do karty MultiSport

  • Kurs języka angielskiego

  • Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych

  • Codzienne dostawy owoców do biura

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Internet / e-commerce