Developer’s trainer/ Technology evangelist

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego software housu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Oczekwania:

  • 4-6 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość Angular 2+ (najlepiej najnowsze wersje)
  • Doświadczenie z AngularJS
  • Znajomość JavaScript/Typescript

Obowiązki:

  • Szkolenie programistów dla klientów w USA i całej Unii Europejskiej koncentrując się na Headless eCommerce
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych we współpracy z zespołem projektowym
  • Prowadzenie 1-2 szkoleń w miesiącu, trwające 2 dni 6-8 h dla 6-12 pracowników zawierające praktyczne ćwiczenia laboratoryjne
  • Pozostały czas, stacjonarnie w biurze spędzany na content-marketing, dokumentacji/webcastu – rozpowszechniając projekt Spartacus

Oferujemy:

  • Międzynarodowy zespół
  • Warsztaty wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne
  • 20 % pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pokój chillout z rzutkami i piłkarzykami
  • Nowoczesne biuro bez open spaców
  • Kanapki w poniedziałki, śniadania we wtorki, w środę owoce, w czwartek śniadanie i słodycze w piątek
Devire Devire Devire Devire