Developer SQL / .NET C#

BAKK Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma od lat specjalizuje się w systemach finansowych, które pomagają efektywnie zarządzać procesami biznesowymi naszych klientów. Wdrażane przez nas rozwiązania utrzymujemy i rozwijamy w ramach wieloletniej współpracy. Twoim zadaniem będzie praca przy tworzeniu i rozwijaniu naszego produktu opartego o środowisko bazodanowe MS SQL oraz .NET.

Wymagania

Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem C# .Net 4.5
- Znajomość Microsoft SQL Server (werjsa 2012+) potwierdzona min. rocznym doświadczeniem
- Znajomość (min. roczne doświadczenie) jednej z poniższych technologii:
- Winforms
- Umiejętność projektowania wydajnych i skalowalnych aplikacji w architekturze klient-serwer i architekturze wielowarstwowej
- Doświadczenie w projektowaniu/tworzeniu aplikacji komercyjnych
- Umiejętność zbierania wymagań biznesowych oraz ich analizy
- Umiejętność pisania dokumentacji
- Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
Mile widziane:
- Znajomość kontrolek Devexpress
- Znajomość użytkowa i administracyjna systemów Linux
- Doświadczenie w pracy z centralą telefoniczną Asterisk
- Certyfikaty potwierdzające znajomość technologii Microsoft
Obowiązki:
- Aktywna współpraca z pozostałymi członkami zespołu
- Rozwijanie autorskich aplikacji, m.in. wpierających proces windykacji należności
- Tworzenie przejrzystego kodu przy pomocy Visual Studio 2015
- Tworzenie optymalnych zapytań i procedur w SQL Server Management Studio 2012
- Analiza i zbieranie wymagań u klienta
- Dokumentowanie stworzonych funkcjonalności
Oferujemy:
- Kartę MultiSport
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
- Stały rozwój zawodowy
- Przyjazną atmosferę
- Nowoczesną organizację struktury pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na twoje CV.

Nie zapomnij dodać następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu BAKK - ludzi stroniących od korporacyjnego pode... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych