Developer PL/SQL

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Warszawa
161208-AF1C8
Zadania
  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu
  • Projektowanie zmian w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle
  • Projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych
  • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu
  • Wdrażanie działań dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach ekstraktowanych do hurtowni danych
  • Wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej przygotowanej przez zespół ze strony trzeciej
  • Przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji
  • Testowanie rozwiązań informatycznych
Pożądany profil
  • Minimum 2-letnie doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center (IPC) oraz w środowisku baz danych Oracle
  • Minimum 3-letnie doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle (w tym tworzenie oraz analizowanie skomplikowanych zapytań SQL)
  • Doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych
  • Bardzo dobra znajomość SQL i PL/SQL oraz optymalizacji zapytań
    Znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem banków hipotecznych oraz przygotowywania danych na potrzeby sprawozdawczości obligatoryjnej
  • Praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych lub instytucji podobnych odnośnie charakteru prowadzonej działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych
  • Wysoka samodzielność oraz zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań – bardzo dobra organizacja pracy, szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych. W szczególności umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi
  • Umiejętność współpracy z klientem biznesowym oraz wewnętrznym i dostawcą zewnętrznym – wysoka komunikatywność, dociekliwość, zdolność prowadzenia negocjacji.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną
  • Zdolność do pracy pod presją czasu, w tym umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie

    Mile widziane:
  • Doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań raportowo-analitycznych w oparciu o platformę BI
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego narzędzia typu CASE
  • Doświadczenie w pracy w strukturze macierzowej
  • Znajomość ITIL
Oferujemy
  • Ciekawe projekty realizowane w nowych technologiach i w różnorodnych branżach (bankowość, telekomunikacja, farmaceutyka)
  • Dołączenie do Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, wyróżnionego nagrodami Great Place to Work oraz Computerworld AudIT
  • Elastyczną formę zatrudnienia – B2B lub umowa o pracę
  • Pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka angielskiego)
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy - sprawdź sam! – mnóstwo imprez integracyjnych oraz rodzinnych, grupy zainteresowań: sportowe, gry planszowe, koło fotograficzne, bilard

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-warszawa@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie