Developer ms.net ( 8 000 - 15 000 zł )

TIM Outsourcing

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

Rozwijanie i utrzymywanie kodu aplikacji
Testowanie i uruchamianie stworzonego kodu
Utrzymanie i rozwój strategicznych systemów działających u naszych Klientów
Wsparcie Klientów w rozwiązywaniu problemów, likwidacja błędów.

Oczekujemy znajomości następujących technologii:

Microsoft .NET Framework >3.5 (język C#)
Windows Forms lub ASP.NET MVC (nie ASP.NET WebForms)
NHibernate lub Entity Framework
Język T-SQL (Microsoft SQL Server 2008+)
Umiejętności pracy z repozytorium kodu (TFS lub GIT)

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki współpracy uzależnione od doświadczenia kandydata 8 000 - 15 000 zł
Benefity pozapłacowe: m.in. opieka medyczna / karta multisport/ język angielski
Możliwość dofinansowania szkoleń i certyfikacji
Szerokie możliwości rozwoju technicznego w ramach udziału w zaawansowanych projektach programistycznych
Dostęp do najnowszych technologii i najlepszych praktyk