Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego klienta, młodej i prężnie rozwijającej się firmy z branży ICT, która zajmuje się rozwojem i testowaniem oprogramowania aplikacyjnego, systemowego i wbudowanego,  poszukujemy doświadczonej osoby do współpracy na stanowisko:

developer C#

Nr ref.: 40055
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • utrzymanie i rozwój istniejących systemów
  • tworzenie testów funkcjonalnych
  • dbanie o własny rozwój techniczny w wybranej specjalizacji
  • udział w realizacji najważniejszego projektu firmy

Oczekiwania:
  • minimum 4 lat doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku programisty C#
  • co najmniej rok doświadczenia w pracy z MS SQL
  • doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu wytworzonego oprogramowania
  • swobodnie operowanie językiem angielskim, w szczególności technicznym

Oferta:
  • umowa o pracę lub B2B (wraz z urlopami)
  • karta sportowa (Multisport / OK System)
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • możliwość zakupu akcji firmy
  • owocowe poniedziałki
  • quarterlies, czyli dofinansowane cokwartalne zespołowe wyjścia integracyjne
  • coroczna wyjazdowa impreza integracyjna
  • lekcje angielskiego
  • dofinansowane szkolenia, kursy i certyfikaty
  • nowoczesny sprzęt i peryferia
  • darmowy parking, stojaki na rowery

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)