Developer C/C++ with Autosar

Power Media

Szczecin, zachodniopomorskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Szczecin

Nazwa stanowiska : C++ Developer with Autosar

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska: Chcesz brać udział w interesującym i rozwojowym projekcie? Na tym stanowisku będziesz projektował User Inferace w samochodach dla Niemieckiego Klienta.
Firma zajmuje się tworzeniem najnowszych rozwiązań programowych wykorzystując technologię rozwoju.

Aktualnie poszukujemy programisty C/ C++ ze znajomością standardu Autosar.

Idealny kandydat:
• Min. 1,5 roku doświadczenia w programowaniu C lub C++;
• Zna standard Autosar;
• Dyspozycyjnośc od zaraz
• Mile widziane doświadczenie w programowaniu radia samochodowego;
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego;

Firma zapewnia:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy b2b lub umowę o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Rozwój osobisty i zawodowy;
- Miła atmosfera w pracy;
- Pakiet szkoleń;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media