AFA Polska Sp. z o.o.

Developer Android

Od: AFA Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Firma AFA Polska Sp. Z O.O. oferuje kompletne i innowacyjne rozwiązania służące do zarządzania parkingiem, poprzez wprowadzenie zaawansowanych systemów, które zmniejszają natężenie ruchu, witają klientów oraz zarządzają przestrzenią parkingową. Od ponad 10 lat, dzięki studiom i badaniom, w które zaangażowane jest nasze biuro inżynierii i rozwoju, firma AFA ciągle doskonali działanie systemu naprowadzania na wolne miejsca parkingowe. Jako pionier, w dziedzinie ergonomicznych i sensorycznych systemów naprowadzania na wolne miejsca parkingowe, AFA prowadzi cykliczne badania i stale wprowadza innowacyjne, udoskonalone rozwiązania, które ułatwiają proces parkowania.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania dla urządzeń mobilnych opartych na systemie Android i iOS.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w programowaniu systemu Android (min. 1 rok),
  • Dobra znajomość techniczna rozwoju aplikacji mobilnych dla Android,
  • Umiejętność szybkiego dostarczenia prototypów rozwiązań opartych na bieżących produktach,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Znajomość środowiska ASP.NET,
  • Aplikacje wdrożone w Google Play lub podobnych,
  • Znajomość innych platform mobilnych (Tizen, Windows),
  • Doświadczenie w programowaniu urządzeń przenośnych,
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces tworzenia (analiza statyczna) oraz testowania (wydajności) oprogramowania.

Oferujemy:

  • interesującą i rozwojową pracę pełną wyzwań
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość podróży w związku z realizacją międzynarodowych projektów
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o prace na pełny etat lub zlecenie