Opis stanowiska pracy

Warszawskie licencjonowane Biuro Detektywistyczne nawiąże współpracę z detektywem.

Wymagania:

- doświadczenie,
- licencja detektywa,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- samochód,
- sprawne poruszanie się samochodem oraz znajomość topografii miejsca zamieszkania,
- podstawowy sprzęt do dokumentowania zleceń,
- umiejętność uzasadniania podjętych decyzji,
- znajomość obsługi pakietu MS Office oraz internetu,
- umiejętność pracy w stresie,
- dobra organizacja pracy,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- dobra kondycja fizyczna oraz nienaganny wygląd,
- nienaganna kultura osobista.

Zakres obowiązków:

- wykonywanie czynności detektywistycznych zgodnych z ustawą z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych (Dz.U.2014.273) tj.:
- działania operacyjne w terenie
- wywiady środowiskowe
- śledztwa detektywistyczne
- weryfikacje informacji
- obsługa sprzętu fotograficznego i szpiegowskiego.
- raportowanie z wykonanych czynności detektywistycznych zgodnie z polityką firmy.

Z naszej strony oferujemy:

- elastyczne godziny pracy,
- szkolenia,
- możliwość pracy przy projektach mających na celu zwalczanie oszustw, przestępstw kradzieży, jak również sprawdzanie wierności partnera,
- atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie stawek godzinowych lub ryczałtowych, zależnych od danego zlecenia,
- możliwość rozwoju zawodowego przez pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów.

Chętnych spełniających powyższe wymagania prosimy o wysłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Biuro Detektywistyczne Rudnicki to licencjonowana agencja prężnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne