Opis stanowiska pracy

JSL Consultants poszukuje dentystów zainteresowanych nabyciem gabinetów stomatologicznych w całej Francji. Dentysta nabywa nie tylko nowoczesny sprzęt, ale także portfel pacjentów, leczonych w ciągu 30-40 lat działalności dentysty sprzedającego gabinet. Kupno gabinetu może być w całości sfinansowane przez banki francuskie, na bardzo atrakcyjnych warunkach (oprocentowanie około 1%).

Rynek dentystyczny we Francji oferuje wiele możliwości: wielu lekarzy przechodzi na emeryturę i szuka następcy. Wybrane przez nas gabinety są na wysokim poziomie i zapewniają odniesienie sukcesu zawodowego poprzez zwrot inwestycji po pierwszych dwóch latach działalności.

Warunki:

  • Nowoczesne gabinety
  • Lojalni pacjenci
  • Pomoc zespołu lub asysta
  • 4-dniowy tydzień pracy
  • Roczny średni dochód około € 320 000
  • 8-9 tygodni urlopu rocznie
  • Wsparcie we wszystkich formalnościach oraz w rejestracji w Izbach lekarskich we Francji
  • Pomoc dentysty sprzedającego gabinet przez pierwsze miesiące działalności

Wymagania:

  • Dobry poziom języka francuskiego lub chęć podjęcia nauki od zaraz
  • Ukończone studia magisterskie na kierunku Stomatologii
  • Motywacja do osiedlenia się we Francji na długi okres
  • Osoba kontaktowa, łatwo adaptująca się w innej kulturze i kraju

Prezentacja firmy

Agen­cja rekru­ta­cyjna, spe­cja­li­zu­jąca się w sek­to­rze medycz­nym:... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne