DEKORATOR W SALONIE SINSAY

LPP S.A.

Wodzisław Śląski, śląskie

LPP S.A.
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aranżacja salonu zgodna z zasadami Visual Merchandisignu przyjętymi w sieciach LPP SA.

WYMAGANIA:

  • zdolności plastycznych i zmysłu estetycznego;
  • samodzielności i zaangażowania;
  • umiejetności pracy pod presją czasu;
  • zdoności organizacyjnych.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dodatkowe bonusy;
  • elastyczny czas pracy
LPP S.A.
LPP S.A.