Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

DEKARZ
Nr ref.: DEK/FR/06/15
Miejsce pracy: Francja

Zadania:

• Odbudowa całkowita lub częściowa pokryć dachowych tradycyjnych (renowacje starych dachów),
• Demontaż, montaż, odbudowa pokryć dachowych do stanu zamkniętego,
• Odbudowy szkieletu dachu (krowie, więźby),
• Wykonywanie podstawowych operacji blacharskich: trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, lutowanie połączeń, nitowanie, zakładanie papy termozgrzewalnej, styropianu, sylikonu, itp.
• Wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, miedzianą, papą termozgrzewalną i tradycyjną,
• Montowanie rynien i rur spustowych,
• Wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, kominków (wykończenia).

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy,
• Bardzo dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokości,
• Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód do wyjazdu),

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
• konkurencyjne wynagrodzenie wraz z opłatą wszystkich składek, ZUS, itp.
• bezpłatne zakwaterowanie,
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały okres trwania kontraktu.
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie