ATERIMA
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Dekarz

Francja, dep. Jura,
Obowiązki:
  • wykonywanie konstrukcji dachowych / więźb
  • deskowanie ścian zewnętrznych
  • montaż pokryć dachowych (blacha i dachówka)
  • pomoc przy innych pracach budowlanych

Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie min. 5 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania na podstawie naszego skierowania
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do sierpnia z możliwością przedłużenia
  • 14,00 EUR brutto / godz. (35-godzinny tygodniowy czas pracy)
  • dodatek wyżywieniowy w wysokości 9,80 EUR brutto za każdy dzień roboczy
  • dodatkowe nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacone od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowe pokrycie kosztów podróży

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ATERIMA